Dużo to tam było o ochronei środowiska
ale, że Chaczyk miał już za sobą mistrzostwo polski w roku 2005, w konkursie sponsorowanym też przez agende21 gdzie głównym tematem była ekologia to już obcykane było wszytsko
"Śmiszne" jest to, że nigdy nie miałem 5 z biologii
Już umówiłem się z siostrą z aparatem więc tak jak mówiłem podsumowanie w dniu jutrzejszym pewnie około wieczora bo nie zapominajmy, że jutro święto jest i trzeba odwiedzić bliskich
ale, że Chaczyk miał już za sobą mistrzostwo polski w roku 2005, w konkursie sponsorowanym też przez agende21 gdzie głównym tematem była ekologia to już obcykane było wszytsko
"Śmiszne" jest to, że nigdy nie miałem 5 z biologii
Już umówiłem się z siostrą z aparatem więc tak jak mówiłem podsumowanie w dniu jutrzejszym pewnie około wieczora bo nie zapominajmy, że jutro święto jest i trzeba odwiedzić bliskich








