Witam!mam 17 lat wazylem 71kg, 175wzrostu. Postanowilem zrdedukowac-dieta+aeroby+tse. Stracilem 6 kg i 6 cm w pasie w 2 tygodnie czy to nie za duzo?CZy nie bedzie jojo? pozdrawiam
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
O wiele za dużo.Podobno bezpiecznie można chudnąć 0,5-1 kg tygodniowo bez ryzyka utraty dużej ilości mięśni. Jeśli schudnąłeś 6 kg w 2 tygodnie, to napewno sporo z mięśni poleciało, zresztą 6 cm w pasie to chyba o wiele za mało jak na utratę aż 6 kg wagi.
...
mozliwe ze straciels wode,miesnie,tluszcz w takiej to kolejnosci 

Budujesz mięśnie - http://www.sfd.pl/Robimy_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html
Redukujesz tkankę tłuszczową - http://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
Chcesz być zdrowy ? - http://www.sfd.pl/Równowaga_kwasowo-zasadowa-t344643.html
http://www.sfd.pl/Zdrowie_bez_tluszczu_nie_mozliwe!!!-t164189.html#post0
...
z miesni mi za duzo nie poszlo, mam antykatabolika a wymiary reki itp w normie. moze 6kg to przesadzilem bo 71-nawet 72wazylem przed ale w dzien a teraz sie waze rano i mam 66.a z woda to nie wiem pije jakies 3l na dzien
...
Jeżeli masz antykatabolika w zastrzykach, to mięśnie się nie zmniejszyły, w innym przypadku - śmiem wątpić.
Przyjmuje się, ze bezpieczne i co najważniejsze dające "trwałe" efekty odchudzanie to utrata 0,5-1kg na tydzień.
Także nie nerwowo, chlopaku - powoli, ale do celu
Jeżeli dalej chudniesz zbyt szybko to dodaj kalorii do diety(najlepiej z tłuszczu) - wiem że brzmi to jak herezja, ale tak będzie dla Ciebie lepiej.
Ja wolalbym schudnąć 3kg, niż zrzucić 10, a potem przybrać 15kg a Ty?
Przyjmuje się, ze bezpieczne i co najważniejsze dające "trwałe" efekty odchudzanie to utrata 0,5-1kg na tydzień.
Także nie nerwowo, chlopaku - powoli, ale do celu
Jeżeli dalej chudniesz zbyt szybko to dodaj kalorii do diety(najlepiej z tłuszczu) - wiem że brzmi to jak herezja, ale tak będzie dla Ciebie lepiej.
Ja wolalbym schudnąć 3kg, niż zrzucić 10, a potem przybrać 15kg a Ty?
RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
co mam jeść w szkole??bardzo ważne
Następny temat
Krzysztof Piekarz