Szacuny
0
Napisanych postów
6
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
7
moja miła łyka duże ilości preparatu o nazwie Aplefit - kwas jabłkowy w tabletkach, hamuje łaknienie i pomaga w spalaniu tłuszczu. czy to bezpieczne brać to na okrągło? mówię jej , że nie moze cały czas na tym lecieć, ona się upiera , ze to zdrowe :/
Szacuny
1396
Napisanych postów
35562
Wiek
43 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
150829
kwas jabłkowy? a nie ocet jabłkowy? nic jej nie bedzie, choc niektóre dziewuchy odstawiaj bo yo im język pęka, to pryszcze wychodzą... moim zdaniem raczej nie od tego. ponadto mysle ze rozsądnym jest robienie przerw w stosowaniu supli
Szacuny
36
Napisanych postów
3208
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
17274
jak tylko łyka to jest to troche bez sensu; jak ma duży apetyty to proponuję leki homeopatyczne <z dagomedu>, sam kilka lat temu próbowałem i naprawdę obniżają apetyt <nie tylko ja to potwierdzam>
Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.
Szacuny
137
Napisanych postów
22600
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
112308
jw.
odpowiednio zbilansowana i NIE GŁODOWA dieta, poparta rozsądnymi ćwiczeniami fizycznymi (jednak nie filmikami 8 minute abs etc., bo takowe są mało prodooktywne w stosoonku do oczekiwanych efektoow i czasu, w jakim chce się te efekty osiągnąć); do tego MOŻNA, ale nie trzeba, dołączyć preparaty wspomagające redookcję;
NIGDY nie powinno robić się na odwroot
Szacuny
36
Napisanych postów
3208
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
17274
dużo ćwiczeń arobowych + siłownia + obcięcie kalori/zmiana posiłków + ewentualnie suplementy np. termogeniki, fat-burnery i spokojnie schudniesz 5kg a do tego ujędrnisz ciało.
Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.