SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ocet jabłkowy + kreatyna + AI SPORTS Raspberry Ketones

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 352
1) bf ok 30 % myśle ,że spokojnie . endomorfik raczej.
2) 27
3) 177/ 85 kg
4) 1,5 roku
5) redukcja
6) kreatyna ,bialko , gainer , bcaa , nitrobolon (moze przez 2 tyg max) , omega 369
7) brak
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9)aktualnie biore kreatyne
10) rozklad b/ww/tł 180/250/50 posiłki średnio co 2-3 h .
11) $$$$$$
12)brak

Witam wszysztkich czytających.
Pytanie mam odnośnie suplementacji ocet jabłkowy + kreatyna + AI SPORTS Raspberry Ketones . Jestem na redukcji , ponieważ robiłem prawie roczną mase i troche mnie zalało. Mam dosyć duży brzuch ,który nie jest obwisły . Jest raczej napompowany i duży :D jak piwny ale piwa nie pije juz od jakis 8 miesiecy.
Wdupiam teraz kreatyne i ocet jabłkowy. Jutro przyjdą ketony . I teraz tak : kreatyne na czczo zjadam , 30 min pozniej jem sniadanie . po sniadaniu kolejne 30 min pije wode z octem . Staram się ją pić 2-3 razy dziennie rano , przed obiadem i na sen.

i teraz nurtujące mnie pytanie : kreatyna wiąże wode w mięsniach , w każdym bądz razie trrzeba pic duzo żeby sie nie odwodnic .Ocet jabłkowy w początkowej fazie działania też odwadnia . Wiec jak to wyglada w praktyce ? można to brać razem bez problemów ? zwłaszcza w tak gorącej atmosferze letnich upałów ?

prosze o odp i dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Nie widze przeciwwskazan jezeli bedziesz spozywal okolo 2,5l wody dziennie minimum

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Z tymi ketonami to też wielka niewiadoma, bo jedyne badania jakie są to na szczurach. Jedni piszą że działają, jedni że nie. Drogie to nie jest więc strata kasy nieduża jakby co.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 352
stestuje je i dam znac czy dzałają

dzieki za opinie , generalnie wbijam w temat octu i ketonów bo ja nie chce termospalaczy oraz nic co podnosi cisnienie i stymuluje. bez tego mam adhd



Zmieniony przez - redmad1 w dniu 2014-07-06 22:24:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AAKG czy Cytrulina?

Następny temat

Białko

WHEY premium