SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

mam pytanko. 'dopiero zaczynam'

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 81
witam!
widze że moje poprzednie tematy zostały zablokowane. wiec teraz pisze coś konkretnego a wiec:

dopiero zaczynam ćwiczyć będe sie posugiwał planem ćwiczeń podstawowym, mam 15 lat i 65 kg. jestem dość chudy i chciałbym troszke zebrać na masie jakie według was są najlepsze ćwiczenia tak na początek a żeby troszke mi urosło i poszerzyło. oczywiście diet będe trzymał
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8248
... oczywiscie cwiczenia podstawowe POZDRO !!!

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5742
Przecież ten temat też zablokują

Ile masz wzrostu?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17766
cwiczenia ktore angazuja duze grupy miesniowe, na wolnych ciezarach

I must travel the path of conquest...
Power is necessary in order to walk that path.
[http://www.sfd.pl/Silka_wujka_torella_%-_-t299653.html ] moja silka

Blog http://www.sfd.pl/torell/blog/_ciąg_dalszy_nastąpił..._-_siła_i_masa...-t490404.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 81
mam 175 cm
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 81
a ja myślałem że to forum jest by pomagać ludziom
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1207
Mówie ci po ACT jest zajeebiste i wszystko zajeebiście poszerza naprawde zajeebiście 1 miesiąc act zajeebiście daje w muły

************************************************************************************************************************
************************************************************************************************************************
************************************************************************************************************************

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34083
> a ja myślałem że to forum jest by pomagać ludziom

Od pomagania jest caritas, tutaj się doradza..

Ogólnorozwojówka + lektura.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych http://www.darkred.pl 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening do oceny

Następny temat

Czy po treningu musi być ból mięsni?

electro
Polecane artykuły