SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

BJJ-kontuzje a wiek

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1375 Wiek 5 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8906
Pomyslałem ze napisze o tym. Mam 27 lat trenuje bjj a dłuższego czasu, ale przejde do sedna. Od ponad roku non stop trapią mnie kontuzje, od peknietych żeber po różnorakie uszkodznie wiązadeł,ściegnien itd. Dzisiaj znowu wizyta i chirurga i kolejne prochy,kolejna przerwa,.Jak myślicie czy w moim wieku może trzeba dac se juz spokój...? Może organizm sie na tyle przerobił ze czas na dużo przedwczesną emeryture...!?
..hmm.ot takie wyżalenie sie..

-=SFD FIGHT CLUB=-
-=BJJ PSYCHO=-

POZDRAWIAM

NAJCZYSTSZĄ FORMĄ ROZWIĄZYWANIA KONFLIKTÓW, JEST WALKA!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32016
Odpowiedzi na twoje pytanie jest tutaj setki, jak nie tysiace. Skorzystaj z wyszukiwarki, poczytaj w dzialach. Idz na treningi, sam zobacz co jest dobre dla ciebie. Nikt tu nie jest jasnowidzem.

Zmieniony przez - x-ray w dniu 2006-09-24 23:21:21

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16720
Masz dobrą dietę ? Regenerujesz się wystarczająco dużo ?

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 220
Napisz w jakie dni trenujesz, jakiego typu to sa treningi(co na nich robicie) swoja diete, czy wczesniej cos trenowales- jezeli tak to co i jaki czas w jakim wieku czy miales wtedy jakies kontuzje...

Mierz wysoko - celem gwiazdy, metą niebo..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30062
chyba nie czas rezygnować. Helio Gracie jakoś się tzyma a już troche trenuje. Spróbuj znaleźć przyczyne.
...
Napisał(a)
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 54407
Wylecz kontuzje (porządnie) i wracaj - ja mam podobnie

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38587
zgadza się. to jest ciąg jak u alkoholika - jedna niedoleczona kontuzja = następna. i tak ad infinitum.
jedyne rozwiązanie - szmata na kołek, póki się wszystko nie wygoi.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 570
Wpierniczaj duzo wapna :)
...
Napisał(a)
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32016
Taaaa najlepiej gaszonego... W ogole nalezy dobrze sie odzywiac i dostarczac dla organizmu wszystkie niezbedne mikroelementy. Bez wzgledu na to, czy ma sie kontuzje czy nie. Natomiast podstawa przy leczeniu wszelkich kontuzji jest odciazenie i nie forsowanie uszkodzonego miejsca. Trzeba je dokladnie zaleczyc, poniewaz niezaleczone rokuje szanse na dalsze powiklania.

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1375 Wiek 5 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8906
Dzieki za zainteresowanie. Krotko o mnie:
-diety brak
-3x w tygodniu bjj/vale tudo
-1
x w tygodniu sparing (rózne szkoly)
-praca od 8 do 12 h
-sen 6 do 7h
-kontuzje(strasznie duzo)
-sporty walki od okolo 2002
-intensywnie od 2 lat
Obecnie maratony po chirurgach i nic nie wiadomo tylko tony leków pozeram od 4 miechów.
Ogólnie jestem wykonczony. Kurde faktycznie moze dieta pomoze,albo jakies naturalne wspomagacze. Spać..........

-=SFD FIGHT CLUB=-
-=BJJ PSYCHO=-

POZDRAWIAM

NAJCZYSTSZĄ FORMĄ ROZWIĄZYWANIA KONFLIKTÓW, JEST WALKA!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30062
śpij! odpocznij! przerwa w treningach wg. mnie ci pomoże.
zdrowia.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38587
dieta, żeń-szeń, dużo snu, zero seksu (brak testosteronu!)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fikołki a błędnik

Następny temat

Walki Adamka i Włodarczyka na Polsacie

electro
Polecane artykuły