SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

rozciaganie 6 latki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4452 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56551
witam, moja siostra 2 miechy temu skonczyla 6 lat, czy to dobry wiek zeby zaczac rozciaganie ? jesli tak, to prosze o jakies porady, plany , o rozciaganiu ogolnie cos tam wiem, powyzej glowy kopie bez zadnych problemow, ale nie znam sie na rozciaganiu 6 letnich dzieci z gory dzieki za pomoc

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14133
Właśnie skończyłem rozmowę telefoniczną z Józefem Drozdowskim - prezesem Polskiego Stowarzyszenia Tang Soo Do Moo Duk Kwan. Podjeliśmy decyzję o wspólnym oświadczeniu, że ani STSDP ani PSTSDMDK nie ma nic wspólnego z Markiem Łagodą z Pionek, jeśli wydaje jakiekolwiek ceryfikaty, to sam je produkuje.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4984
Dobry wiek,dzieci w tym wieku rozciągają się bardzo szybko,co do metod stretchingu to poczytaj podwieszone posty.

Zmieniony przez - _FIGHTER_ w dniu 2006-09-07 12:01:13

Ring Jest Moim Kościołem,Walka Moim Niebem,Mixed Martial Arts Moją Religią

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4452 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56551
czytalem tylko nie wiem czy one sie tycza tez dzieci w tak mlodym wieku, a no i jeszcze jedno pytanie... siostra sie lubi bic ( serio ) a u nas w Pionkach niestety nie ma zadnej sekcji... zaczac ja samemu szkolic czy czekac az kiedys wyjedzie na studia do wiekszego miasta i sama sie gdzies zapisze ?

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4984
Lepiej uczyć się techniki w klubie pod okiem trenera,samemu mozna nabrać złych nawyków.

Ring Jest Moim Kościołem,Walka Moim Niebem,Mixed Martial Arts Moją Religią

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4452 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56551
ale tu nie ma klubow...

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
Szukaj posty wwwaldka - pisał tam na ten temat.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2768
o ile dobrze pamiętam to w okolicach pionek jest klub TSD
...
Napisał(a)
Usunięty przez Bull za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4452 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56551

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38587
ten facet ma obecnie z TSD niewiele wspólnego. i nie utożsamiaj go z tym stylem
nie sztuka walki? no to zerknij tu:



Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-09-07 16:27:07
...
Napisał(a)
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14133
hej hej, Sporo tu nieporozumień


Ja też znam tego ... typa! Całkowiecie się zgadzam z Tobą! Ja też bym dziecka nie dał do niego, zresztą u niego nie trenowała żadna dziewczyna.
Jodan, nie znasz go - to nie Zbyszek. Kamil czy jego inicjały to M. Ł. ?? Jeśli tak to jest to on nie ma prawa używać nazwy TSD, bo najpierw został wyrzucony ode mnie z organizacji (bardzo duże przekręty finansowe, m.in. robił lewe egzaminy) a później z Polskiego Stowarzyszenia TSD MDK www.mdktsd.republika.pl, jak później gadałem z prezesem PSTSDMDK powiedział mi, że znowu poszło o kasę.


Zmieniony przez - MarKosTSD w dniu 2006-09-07 16:47:25

Zmieniony przez - Bull w dniu 2010-02-05 13:49:26
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38587
W pierwszej chwili pomyślałem, ze to ktoś Zbyszkowi robi koło pióra. Ale to mi nijak do niego nie pasowało.
skoro już jestesmy w temacie - to czy on prowadzi sekcję w/koło Pionek, do której chodzą tak małe dzieci?

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-09-07 16:50:51
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka Adamka

Następny temat

Mistrzostwa Europy w boksie kobiet

electro
Polecane artykuły