SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozciaganie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8179
Mam prosbe ( jesli jest taki temat i ja go nie znalazlem to z gory sorrki)jestem zielony jesli chodzi o rozciaganie :) w planie za jakies 2 miechy mam zapisac sie na Muay Tai (nie pytajcie czemu dwa miechy sprawy osobiste hehe)do tego czasu chcialbym chodz troche sie do tego zabrac i teraz mozecie mi poradzic jakas dobra stronke z przykladowym dobrym treningiem na rozciaganie najlepiej ze zdjeciami gdyz od tych wszystkich ospisób cwiczen juz mi sie wszystko miesza. Mam nadzieje ze zaraz nikt po mnie nie pojedzie zebym uzywał wyszukiwarki itd :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
a użyłes wyzukiwarki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8179
tak ale wszedzie sa opisy cwiczen nie wiecie czy sa stronki z dokładnymi zdjeciami lub filmikami chodz filmiki to chyba za wiele :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poznań...

Następny temat

zewnętrzne częsci ud

WHEY premium