Witam, proszę o skorygowanie mojej dietki, którą właśnie ułożylem.
Cel : 3000kcal, 370W, 160B, 80T.
I -8:
-płatki owsiane
-rodzynki
-wiórki
-jajka
693kcal,81W,33B
II -11:
-chleb
-polędwica
-pomidor
-1/2 jogurtu
268kcal,34W,17,6B
III -14:
-chleb
-pierś
-surówka
-banan x2
-jabłko
539kcal,108W,26B
IV -17: (16-gainer)
-ryż
-pierś
-oliwa
-1/2 jogurtu
556kcal,98W,36B
V -20:
-tuńczyk
-jabłko
234kcal,24W,20B
VI -22.30:
-twarożek
-oliwa
-sałata
250kcal,3W,25B
Cel : 3000kcal, 370W, 160B, 80T.
I -8:
-płatki owsiane
-rodzynki
-wiórki
-jajka
693kcal,81W,33B
II -11:
-chleb
-polędwica
-pomidor
-1/2 jogurtu
268kcal,34W,17,6B
III -14:
-chleb
-pierś
-surówka
-banan x2
-jabłko
539kcal,108W,26B
IV -17: (16-gainer)
-ryż
-pierś
-oliwa
-1/2 jogurtu
556kcal,98W,36B
V -20:
-tuńczyk
-jabłko
234kcal,24W,20B
VI -22.30:
-twarożek
-oliwa
-sałata
250kcal,3W,25B
Krzysztof Piekarz
