Szacuny
75
Napisanych postów
5029
Wiek
43 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
58202
Mając 14 lat lepiej nie myslec jeszcze o diecie. Można zrobić sobie duży kłopot przez to. W tym wieku organizm sie jeszcze na maksa rozwija i trzeba mu dosłownie wszystkiego, wiec lepiej jeść dużo i dużo sie ruszać... NA dietke jeszcze przyjdzie czas. Oczywiście należy jeść jak najwiecej zdrowych rzeczy, ale to taki wiek, że i fast food i tego typu żarcie przejdzie...
Szacuny
1
Napisanych postów
376
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
2566
dietke walne gdzies za rok w wakacje albo za 2 lata :D ale to redukcje :D a ogolnie o nie jem slodyczy bo bez slodyczy da sie zyc ale odzywiam sie normalnie i robie w dodatku ABS jak juz przedtem pisalem :D