SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Idealny trening zeby poprawic swój brzuch

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
mniek jak bedziesz chcial to w moim temacie masz linka do sciagniecia na kompa.
Wiadomo nie kazdemu musi odp rozdzielczosc w googlach + nie kazdy ma takie lacze zeby mu nie cielo ;)

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
oki dzieki..

Widze ze zdania są podzielone jak ćwiczyc tym programem...
No cuz dostuje go jakos pod siebie by nie przeciazać a zarazem by trening nie byl za bardzo lightowy..

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2006-09-06 13:07:45

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Pan mówi mniej wiecej coś takiego : "Begginers take your time, work in to this, it`s a great program, eight minutes long EVERYDAY..."

Sprawdź jakoś 58 sekund przed końcem...

A więc na tyle, na ile znam język angielski, ten pan robi to codziennie

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2006-09-06 13:25:22

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
.

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2006-09-06 13:26:29

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
hm sluszna uwaga.Sog, aczkolwiekpozostaje pytanie czemu na forch amerykanskich jest inny podzial? hmmm

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Jezlei dobrze usłyszales to codziennie..

Bo to sa lenie i im sie nie chce codziennie i wprowadzają w bląd ludzi..

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2006-09-06 13:28:58

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
hm hm to zastanwiajace. Poczytam dzis ile sie da

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Ja też robię to razem z tym filmikiem, jak ten koleś (pan ) gada to czuje sie jakbym ćwiczył z osobistym trenerem... Robię codziennie. NA pcozatku były zakwasy teraz już nie i za***iście sie po taym ćwiczeniu czuje, ale za krotko jeszcze je robię ,żeby były widoczne efekty

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7188
witam wszystkich widze ze sie temat rozwinał widze tez ze są zastrzeżenia co lie ćwiczyć powiem tak dla niektórych wystarczy cwiczyc co 2 dni a inny cwiczy codziennie jak mu to przynosi dobre efekty zalezy od organizmu, trybu zycia, genów i odżywiana ja np teraz mam trening na mase i cwicze kazdą grupe 2 razy w tygodniu i dobrze mi sie cwiczy i masa mi idzie dobrze nie mam zastojów itp. a niektórzy cwicza 1 grupe w tygodniu i tez maja zadawalace efakty wiec niech kazdy ćwiczy tak jak mu wygodnie i zeby cwiczenia mu efekty przynosiły trzeba eksperymentowac

Zmieniony przez - Klechu w dniu 2006-09-06 15:58:37

ćwicze bo lubie a co lubie to robie
A to moja domowa siłownia http://www.sfd.pl/temat285836/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1998
ja wczoraj zrobilem 4 dzien ABS ciezko jest bo robie szybko ale daje rade:)
pot mi sie leje na czole ale i na brzuchu czuje cieplo narazie efektow nie ma ale mysle ze beda :) ABS robie codziennie bez diety bo mam 14 lat ;p

To mając 14 lat nie obowiązuje dieta??

I ain't a killa but don't push me

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siła procentowo

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium