SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Polak skazany na 12 kar śmierci - narkotyki - Tajlandia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 217 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5377
Wiadomo szkoda chlopaka, bo napewno nie byl zly do szpiku kosci. Ale jadac do Tajlandi zdawal sobie sprawe co tam grozi za narkotyki, ja gdybym osobisice przebywal w tym panstwie i znalazlbym przypadkiem zagubiona lufke w swoim bagazu to chyba wcisnalbym ja sobie w dupe ze strachu albo polknal w ulamku sekundy. Jezeli chodzi o Tajlandie to nie roztrzasam czy maja sluszne prawo, ale wiezienia sa spoko, wiezienie ma karac a nie wynagradzac. jak slysze ile sie rocznie w Polsce wydaje na wieziennictwo, ze buduja wiezienia z basenem na Slasku itp. to az sie k.urwa scyzoryk w kieszeni otwiera, bo ja w 100tysiecznym miescie musze sie meczyc na 25 metrowym jedynym basenie:/

"Ból to cena jaką płacimy za siłę"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6083
Oczywiscie ze jest sens zamykania malych handlarzy gdyby ich nie zamykac to kazdy gowniarz w szkole handlowal by prochami a tak robia to tylko nieliczne jednostki.

Nie wiadomo jaka maja organicacje, napewno sa sprytni ale to nie znaczy ze nie mozna ich zlapac. Ta logika jest kulawa, mozna by tak mowic o wszystkim po co zamykac kogos skoro ktos inny popelni podobny czyn. Trzeba z tym walczyc i to bezaelacyjnie.

Ta paskudna smierc jest dla wszystkich a poszczegolne jednostki sa indywidualizoane poprzez takie akcje jak ta. Z punktu widzenia systemu zadzialal pewien mechanizm moze dobry moze sredni moze zly ale zadzialal. Wydaje mi sie ze przez pewien czas kazdy Polak ktory bedzie chcial zrobic cos podobnego a slyszal o tej sprawie zastanowi sie dwa razy albo wybierze
inny kraj gdzie kara jest lagodniejsza za ew. wpadke. Wniosek - rozwiazanie podzialalo.

Bylo sobie zycie....

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 45 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3916
Gosciu jest idiota to fakt, ale to nie znaczy ze powinnismy dac temu idiocie zdechnac w jakims wiezieniu gdzies w buszu...dlatego tez podpisalem petycje,niech wraca do Polski i siedzi 10 lat, ale niech ma jakas szanse na wyjscie, choc doskonale rozumiem argumentacje Jakryca i Wilka.

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10222
1)wiedzial na co sie pisze
2)nie ma*****a zeby petycja cos pomogla... jest masa przypadkow jak ktos podrzucil komus jakas statuetke wypelniona heroina... i gowno to kogo tam obchodzi czy jestes z usa czy z kazachstanu...
3)jest masa wazniejszych spraw na ktorych temat wypadaloby sklada petycje,podpisy...

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 86 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4533
Dokładnie.

Gość wiedział co robi. Petycja gúwno da.

Poza tym do cholery, kto "z biedy" lata sobie po świecie, i aż w azji szuka zarobku?!
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
Poza tym do cholery, kto "z biedy" lata sobie po świecie, i aż w azji szuka zarobku?!

mnóstwo osób.Popatrz na naszych którzy lecą do Anglii,Irlandii,Francji.Pracują pół roku,jak nie dłuej zeby na bilet uzbierać i zaczynają tam od nowa i co to że zarobił tu na ten bilet i poleciał tam oznacza ze pławi się w luksusie???
Co do gościa...zasłużył sobie na kare to fakt jednak te 12 ile tam kar śmierci to godne śmiechu jest tylko.Jeszcze d****niejszy system karny niż w Polsce


PS:Wszystkiego najlepszego Tanie Wino

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2006-09-01 19:23:18

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30062
gość pojechał do Tajlandii bo nie miał kasy? hmm. większośc Polaków wybrałaby
Irlandię. ciekawi mnie też "pewna ilość narkotyków" i dokąd on to miał przemycić.
ale kara za wysoka. podpisałem się.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 99
Ale jesli go zchwytano to znaczy ze wrocil po nastepne zamowienia
i walilo go to ze sam sprzedaje smierc w poszku byle na tym zarobic

prezes klubu krztaniarzy

...
Napisał(a)
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32016
W tabletkach kolego, w tabletkach. Bo on byl z PCK.

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1359 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22410
Ja tam sie wpisalem bo niezasluzyl na taka kare.Z reszta mam kolegow ktorzy tez handlowali.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sporty Walki , Masa na siłowni i kreatyna - fakty z praktyki czyli test

Następny temat

Wszystko o Diego "Chico" Coralesie!

electro
Polecane artykuły