SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polak skazany na 12 kar śmierci - narkotyki - Tajlandia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5377
Wiadomo szkoda chlopaka, bo napewno nie byl zly do szpiku kosci. Ale jadac do Tajlandi zdawal sobie sprawe co tam grozi za narkotyki, ja gdybym osobisice przebywal w tym panstwie i znalazlbym przypadkiem zagubiona lufke w swoim bagazu to chyba wcisnalbym ja sobie w dupe ze strachu albo polknal w ulamku sekundy. Jezeli chodzi o Tajlandie to nie roztrzasam czy maja sluszne prawo, ale wiezienia sa spoko, wiezienie ma karac a nie wynagradzac. jak slysze ile sie rocznie w Polsce wydaje na wieziennictwo, ze buduja wiezienia z basenem na Slasku itp. to az sie k.urwa scyzoryk w kieszeni otwiera, bo ja w 100tysiecznym miescie musze sie meczyc na 25 metrowym jedynym basenie:/

"Ból to cena jaką płacimy za siłę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6083
Oczywiscie ze jest sens zamykania malych handlarzy gdyby ich nie zamykac to kazdy gowniarz w szkole handlowal by prochami a tak robia to tylko nieliczne jednostki.

Nie wiadomo jaka maja organicacje, napewno sa sprytni ale to nie znaczy ze nie mozna ich zlapac. Ta logika jest kulawa, mozna by tak mowic o wszystkim po co zamykac kogos skoro ktos inny popelni podobny czyn. Trzeba z tym walczyc i to bezaelacyjnie.

Ta paskudna smierc jest dla wszystkich a poszczegolne jednostki sa indywidualizoane poprzez takie akcje jak ta. Z punktu widzenia systemu zadzialal pewien mechanizm moze dobry moze sredni moze zly ale zadzialal. Wydaje mi sie ze przez pewien czas kazdy Polak ktory bedzie chcial zrobic cos podobnego a slyszal o tej sprawie zastanowi sie dwa razy albo wybierze
inny kraj gdzie kara jest lagodniejsza za ew. wpadke. Wniosek - rozwiazanie podzialalo.

Bylo sobie zycie....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Gosciu jest idiota to fakt, ale to nie znaczy ze powinnismy dac temu idiocie zdechnac w jakims wiezieniu gdzies w buszu...dlatego tez podpisalem petycje,niech wraca do Polski i siedzi 10 lat, ale niech ma jakas szanse na wyjscie, choc doskonale rozumiem argumentacje Jakryca i Wilka.

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
1)wiedzial na co sie pisze
2)nie ma*****a zeby petycja cos pomogla... jest masa przypadkow jak ktos podrzucil komus jakas statuetke wypelniona heroina... i gowno to kogo tam obchodzi czy jestes z usa czy z kazachstanu...
3)jest masa wazniejszych spraw na ktorych temat wypadaloby sklada petycje,podpisy...

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
Dokładnie.

Gość wiedział co robi. Petycja gúwno da.

Poza tym do cholery, kto "z biedy" lata sobie po świecie, i aż w azji szuka zarobku?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Poza tym do cholery, kto "z biedy" lata sobie po świecie, i aż w azji szuka zarobku?!

mnóstwo osób.Popatrz na naszych którzy lecą do Anglii,Irlandii,Francji.Pracują pół roku,jak nie dłuej zeby na bilet uzbierać i zaczynają tam od nowa i co to że zarobił tu na ten bilet i poleciał tam oznacza ze pławi się w luksusie???
Co do gościa...zasłużył sobie na kare to fakt jednak te 12 ile tam kar śmierci to godne śmiechu jest tylko.Jeszcze d****niejszy system karny niż w Polsce


PS:Wszystkiego najlepszego Tanie Wino

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2006-09-01 19:23:18

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
gość pojechał do Tajlandii bo nie miał kasy? hmm. większośc Polaków wybrałaby
Irlandię. ciekawi mnie też "pewna ilość narkotyków" i dokąd on to miał przemycić.
ale kara za wysoka. podpisałem się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99
Ale jesli go zchwytano to znaczy ze wrocil po nastepne zamowienia
i walilo go to ze sam sprzedaje smierc w poszku byle na tym zarobic

prezes klubu krztaniarzy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
W tabletkach kolego, w tabletkach. Bo on byl z PCK.

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Ja tam sie wpisalem bo niezasluzyl na taka kare.Z reszta mam kolegow ktorzy tez handlowali.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sporty Walki , Masa na siłowni i kreatyna - fakty z praktyki czyli test

Następny temat

Wszystko o Diego "Chico" Coralesie!

WHEY premium