i ile im tej masy przybywa?
"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."
Ilość wyświetleń tematu: 9127
"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."
ze niby klaciarz
ale mówicie ze przyjdzie praca dzieci itp zacznie sie prawdziwe zycie spadki itd ale teraz to tacy jak ten odemnie maja to w dupie dla nich liczy sie to ze do 25 roku zycia beda sie wyróżniać z tłumu a potem to przecierz miedzy sasiadami 40-50letnimi nie beda szpanowac ludzie bicepsami xD
Wesoły wegan :)
"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."
robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.
http://www.sfd.pl/chucknoris_/masa_z_półobrotem-t424885.html DZIENNIK TRENINGOWY ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/BLOG_Nawet_parówka_dęta_raz_w_roku_ma_swoje_święta_by_chucknorris-t484710.html
BLOG TREC ZAPRASZAM
NIE POPRAWIAM DIET I TRENINGÓW NIE ZNAM SIĘ NA TYM
.
.Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły