hej,
ostatnio słyszałam, że przez robienie brzuszków rosną też "boczki" z tyłu, słyszeliście coś o tym??
aha i jeszcze jedno question, podobno jak sie robi brzuszki to potem trzeba poćwiczyć też część lędźwiową pleców dla równowagi, to prawda??
Pozdrawiam :)
ostatnio słyszałam, że przez robienie brzuszków rosną też "boczki" z tyłu, słyszeliście coś o tym??
aha i jeszcze jedno question, podobno jak sie robi brzuszki to potem trzeba poćwiczyć też część lędźwiową pleców dla równowagi, to prawda??
Pozdrawiam :)
Krzysztof Piekarz


