Witam. Cwicze ok roku z przerwami. Chce wziąść kreatyne. Czy na początek lepiej wziąść mono czy lepiej CP? CP jest dobry na początek a może coś innego ale nie mono?
Dzieki
Dzieki
-Tylko Polska!!!-
Ilość wyświetleń tematu: 1419
-Tylko Polska!!!-
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
-Tylko Polska!!!-
ja tam waliłem mono 4 razy i było superPRO MODERATOR DZIAŁU
-Tylko Polska!!!-
-Tylko Polska!!!-
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły