Witam, mam pytanie, ponieważ biegalem zanim zaczelem cwiczyc
silowo, i ponieważ nadal zamierzam to robic bo to lubie mam pytanie..
A mianowicie, jaka jest najlepsza pora na trening jesli nastepnego dnia
rano bede biegal , chodzi o to czy mozna cwiczyc wieczorem potem posileczek potreningowy bialeczko lulu i rano moge biegać ? Zwykle tak robie bo lubie biegać ale chyba odbija sie to na regeneracji ?
Nie zalerzy mi na duzych przyrostach masy a raczej trzymaniu formy plus lekkim kształtowaniu mięsni...
Czy da sie to jakos pogodzic ? moze jakis link itp ?
Z gory dzieki..
Pawel Krawczyk
silowo, i ponieważ nadal zamierzam to robic bo to lubie mam pytanie..
A mianowicie, jaka jest najlepsza pora na trening jesli nastepnego dnia
rano bede biegal , chodzi o to czy mozna cwiczyc wieczorem potem posileczek potreningowy bialeczko lulu i rano moge biegać ? Zwykle tak robie bo lubie biegać ale chyba odbija sie to na regeneracji ?
Nie zalerzy mi na duzych przyrostach masy a raczej trzymaniu formy plus lekkim kształtowaniu mięsni...
Czy da sie to jakos pogodzic ? moze jakis link itp ?
Z gory dzieki..
Pawel Krawczyk
Pawel Krawczyk
Krzysztof Piekarz