SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Moja odpowiedz na pytanie: ktora sztuka walki najlepsza?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 848


Nie chodziło mi o balet który uczy tańca obok przeciwnika. Chciałem tylko
powiedzieć, by coś trenować należy dać wszystko z siebie, bo w przeciwnym wypadku jest to strata czasu.
Poza tym, każdy czołowy zawodnik dodaje coś od siebie, by zaskoczyć przeciwnika i ja podziwiam każdego z nich.
Tylko dzięki takim ludziom sztuki będą się rozwijać.
Mimo wszystko uważam, że nadejdzie dzień w którym będzie bardzo dużo organizacji o innej nazwie, ale nie wiele różniących się od siebie jeśli chodzi o samą walkę.
Oczywiście będą różniły się rytuałami które cechują dany styl.
Jak np. chwila wyciszenia się przed treningiem, początek i koniec walki...


WALCZ DO KOŃCA A ZWYCIĘŻYSZ

WALCZ DO KOŃCA A ZWYCIĘŻYSZ

...
Napisał(a)
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 21099
Rytualy juz sa przeszloscia.

On nie jest taki woli mięso niz buraki.
Wasz
czytelnik dzialu ...

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 848


Ale np. kata jeszcze istnieją i myślę, że tak łatwo z nich nie zrezygnują w karate.

WALCZ DO KOŃCA A ZWYCIĘŻYSZ

WALCZ DO KOŃCA A ZWYCIĘŻYSZ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111
tajski boks jest jedną z leszych sztuk superszybkość i możęsz nawet ciosem zabić
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4483
Tsunami jest najlepszym stylem, to jest poza dyskusją.

Poza tym jeśli styl jest stosunkowo logiczny, to wg mnie walczy zdecydowanie człowiek, a nie styl. [Co rozumiem przez logiczny? Gdzie występują uderzenia, etc. a nie "Kiai Master" albo coś w tę deseń] Oczywiście występuje zdecydowana przewaga parteru nad stójką wynikającą z tego, że jeśli nie znam chociaż podstaw parteru to przegram od kogoś kto ten parter zna ;p. A w stójce jest to generalnie dużo bardziej płynne - przynajmniej wg mnie. Ale to było już wałkowane na tym forum wielokrotnie, wystarczy tylko poczytać, poszukać

A propos zabijania: To spory wachlarz uderzeń może zabić, a jeszcze więcej pogruchotać.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7252
uuu 6 lat

Czasem chlupam wódeczke

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23490
Kwiat polskiej archeologii

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4483
przepraszam, popatrzyłem tylko na datę postu wyżej ;p
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18326
TSUNAMI jest najlepsze! Zaraz po tsunami plasuje sie polo i krykiet.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41203
vtserafin od krykieta są lepsze szachy i chińczyk!! co ty ******lisz ?

Zmieniony przez - kondek w dniu 2008-03-21 10:28:52

Zmieniony przez - kondek w dniu 2008-03-21 10:29:41
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wasze zdanie

Następny temat

Boruta

electro
Polecane artykuły