SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

glukoza czy fruktoza do kreatyny?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5027

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


prosze o opinie

adi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15112
Z tych dwóch - glukoza.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
falkon uzasadnij wypowiedz?

adi
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 84 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 20217
Zdecydowanie glukoza. Uzasadnić można to w ten sposób ze jest ona najaktywniej wchłaniana przez sciany jelita cienkiego. Druga w kolejności jest galaktoza a dopiero pozniej fruktoza na zasadzie transportu biernego. Nam zalezy na czasie dlatego lepiej uzyc glukozy.

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 2943
Witam na pewno glukoza jest lepsza dlaczego? bo ma zdecydowanie wyższy indeks glikemiczny (IG)przyjmowanie kreatyny z węglowodanem o wysokim IG zwiększa jej wychwyt w komórkach, dzieje się tak dlatego że te węgle powodują szybki wzrost poziomu cukru we krwi, a to z kolei sygnał dla trzustki aby wydzielać insulinę, ta z kolei obniża poziom cukru poprzez "upychanie" węgli w komórkach i uczynnia nośnik wolnej kreatyny aby ta ostatnia mogła dotrzeć do komórek

Pozdrowienia Rożek
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32149
fruktoza jest dodatkowo uważane ze cukier idealnie przekształcalny w tłuszcz...a więc większa szansa otłuszczenia:)

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 2943
hej Zwierz masz stare wiadomości , też kiedyś tak myślałem dużo pisali o tym we flex itp., najnowsze badania dowodzą że fruktoza jest dobrym węglowodanem o bardzo niskim indeksie glikemicznym IG=20 tym samym nie powoduje wydzielania insuliny a ta ostatnia powoduje "przemianę nadmiaru węglowodanów w tkankę tłuszczową" dlatego należy unikać nadmiaru węgli o wysokim IG

pozdrowienia Rożek
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 84 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 20217
Rozek to bardzo dyskusyjna sprawa. Pomimo bardzo niskiego IG fruktoza powoduje nadkompensacje glukozy we krwi czego rezultatem jest obrastanie w tluszcz.

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32149
a widzisz!
:)

P.S. a gdzie można przeczytać o tych badaniach?

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Proponuje jeszcze inne rozwiazania
1) ryboza- znacznie mniejsza porcja jest potrzebna aby spowodowac wyrzut insuliny
2)vitargo http://www11.netrition.com/nutrex_vitargo_page.html

Jeśli moja wypowiedz Ci pomogła, prosze zagłosuj na Naszego nowego moderatora Zwierza
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18809
BULMASTIF no no ... chcemy aby ktos inny przetestował

REDRUM it's my not recommended behavior
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

B-12

Następny temat

Najlepsza kreatyna

electro
Polecane artykuły