SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Redukcja na full body!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13308
Witam. Znajomy prosi o pomoc.
Nie cwiczy od jakichś 6 miesięcy. Musi się zredukować. Aktualne:
Waga: ok.80
BMF: ok 20%
Trening full body, 3xtydzień+mieszane aeroby, a w niedziele basen+saun

Klata:
Wyciskanie na prostej 2s 8-12
Wyciskanie góra 2x 8-21
Rozpietki 1s 10

Plecy:
podciąganie 2s max
Wiosłowanie sztangą 2s 8-12
MC 1s 10

Barki:
Wyciskanie z klatki 2s 8-12
Podciąganie sztangi do brody 2s 8-12

Biceps:
Uginanie ze sztangą stojąc 2s 10
Uginanie ramion mlotkowo 1s 10

Triceps:
Francuzkie 3s 8-10

Nogi:
Przysiady 3s 8-12
Uginanie nog na maszynie 2s 10
Wspięcia 2s 15

No i brzuch ok. 5 seri.
Może być?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 95579
mysle ze jest ok.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
popalisz nogi jak aero bedzie po treningu, ogólnie moze być, tyle ze przy barkach zamienil bym sztange na sztangielki, ale co kto lubi

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13308
Ale tempo:D
No, ale poczekajmy jeszcze na inne opinie
Stostowane suple:
Sp 80, Extreme fat burner, omega, carbo.
No w sumie racja. Ale aero max. 15 minut... nie przesadzajmy Może zmniejsze pszysiady do 2 serii.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 95579
moim zdaniem nic sie nie stanie z nogami jesli to jest aerob 15 min

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
a jak 15 min to luz

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42589
jeśli nie ćwiczy od 6 miesięcy to ja bym sie bał na takim FBw jechać, przetrenować sie może.Nie jest wczuty w trening, regeneracje ma dłuższą niz normalnie, przy takim podziale to ok 2-3-4 dni na partie, nawet przy 5 seriach

ekhmmm....

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

naklad olimpijski

Następny temat

masa i bieganie

electro
Polecane artykuły