SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Full Body na mase do oceny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1270
Trening wygląda tak:

1

Przysiad 3 serie
Wyciskanie płaska 3 serie
Wiosłowanie 3 serie
Wyciskanie żołnierskie 2 serie
Francuskie 1 seria
Uginanie ze sztangą 1 seria
Wspięcia 1 seria


2

Martwy Ciąg 3 serie
Wyciskanie skos ~20 stopni 3 serie
Podciąganie na drążku, wąski podchwyt 3 serie
Wyciskanie zołnierkie 2 serie
Wyprosty ramion na wyciągu 1 seria
Uginanie w oparciu o udo mlotkowym
Wspięcia 1 seria


2 tygodnie 10 powtórzeń
2 tygodnie 8 powtórzeń
2 tygodnie 6 powtórzeń
2 tygodnie 4 powtórzenia


jak widac rozlozony jest na 8 tygodni/ 3 treningi w tyg. czyli w pon. robię "1" w srode "2" w piątek "1" itd...

Trening jest typowo masowy, najbardziej mi zalezy na rozbudowaniu oczywiscie ramion i klatki :P, na drugim miejscu pleców.. dlatego tez prosze zebyscie go ocenili, powiedzieli co jest zle, ew. poprawili, zastanawia mnie w nim jedna rzecz, bo najmniej zalezy mi na nogach,a cwiczenia na nogi mam na samym poczatku, gdzie je przelozyc, bo nogi chce rozbudowac jak najmniej bo uwazam ze i tak juz sa za dobrze rozbudowane w stosunku do reszty :P , tymbardziej, ze po przysiadzie ze sztangą jak robię wisolowanie to drza mi nogi ze zmeczenia :P, jest sens robic az tyle serii na te nogi skoro mi na nich najmniej zalezy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3544
duzo osób mowi ze ma nogi juz dobrze rozwiniete i nie musi ich juz cwiczyc lub wykonywac mała ilość seri ale moim zdaniem powinno sie przykladac to kazdej parti do nóg też !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1270
Odswierzam....

Może ktos ocenic ten plan??
jeszcze 2 pytania:
1.gdzie moge przelozyc przysiad ze sztangą, bo przy wioslowaniu nogi mi nie wytrzymują po przysiadzie
2. nie zdazylem zrobic calego treningu(12-12:30) moge go dokonczyc o 16 czy lepiej to zostawic i nie dokanczac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4931
Czesto trenuje podobnymi treningami, generalnie jest OK chociaz ulozylbym go po swojemu ale to juz kwestia indywidualna a co do takich luznych sugesti to zwracam uwage na :
1. jesli ma to byc trening typowo masowy to nie schodz do 4 powt. - na lydki tez stosujesz 4 powt...? :D
2. nogi zawsze warto robic, szczegolnie pod postacia przysiadow , ktore najlepiej wykonywac na poczatku treningu a jesli nie zalezy ci bardzo na ich "rozbudowaniu" to stosuj male obciazenie i wykonuj wiecej powt.( bedzie to wtedy pewien rodzaj rozgrzewki ) - co do problemow przy wioslowaniu to powinny wtedy zniknac.
3. z tym dokanczaniem treningu szczegolnie w takiej formie to sobie daruj... zrob to na czym ci najbardziej zalezy tak zeby zmiescic sie w czasie...

Boy's don't cry!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

o co w tym chodzi?

Następny temat

Pytanie Ćwiczenia

WHEY premium