SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

o co w tym chodzi?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 255
mam beznadziejny problem mam 180cm waze 91kg a wystaja mi zebra co to ma byc?? normalnie porazka moze jest trening zeby je zakryc nie mam pojecia co robic, takie geny?? prosze o porady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Troszkę mało danych, w co w takim razie poszła ta masa i gdzie widać te żebra, z przodu, z tyłu ?

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2006-06-28 07:31:01

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 255
jest tak mam 90 w pasie i 119 w klatce i jak napinam plecy to gdy sie patrzy z przodu na mnie czyli na klatke to wystaja zebra jak to powiedziec "miedzy klatka a motylami' nie tragicznie ale wystaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 255
zebra widac z przodu. az sie dziwie mam 90 w pasie 119 w klatce. i nie wiem co to jest wychodzi ze geny masa jest ladnie wszedzie umieszczona tylko te zebra to porazka mi sie wydaje.;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
a może to po prostu dobrze rozwinięte i wyrzeźbione mięśnie zębate skoro mędzy motylami a klatka?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057


tak to napewno zebate ale kolega nie zna sie na anatomii czowieka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakiee ćwiczenia

Następny temat

Full Body na mase do oceny

WHEY premium