trudno powiedziec, musisz eksperymentowac, nie ma uniwersalnej odpowiedzi dla kazdego
nastepnym razem wez tylko 7-10 dni odpoczynku
albo
2-3 tygodnie przerwy, w czasie ktorej robisz tylko dynamike
np. szybkie powtorzenia z 50% maksa, 2-3 razy w tygodniu, 10 serii po 2-3 powtorzenia
obserwuj, eksperymentuj i notuj postepy lub ich brak
nastepnym razem wez tylko 7-10 dni odpoczynku
albo
2-3 tygodnie przerwy, w czasie ktorej robisz tylko dynamike
np. szybkie powtorzenia z 50% maksa, 2-3 razy w tygodniu, 10 serii po 2-3 powtorzenia
obserwuj, eksperymentuj i notuj postepy lub ich brak