SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

plan do oceny... licze na specjalistow;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
niestety.Nie znam się na stedydach.Wiem tylko tyle, że metka jest najbardziej popularna a winstrol jest na siłę

jestem zupełnie zielony w tej dziedzinie.

idź do działu "Doping".Albo napisz na priv do kogoś z tamtego działu.Powinni Tobie pomóc.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
GoVoRRo -saa generalnie pytaj w innym -przeznaczonym do tego celu dziale,
zresztą pytaj raczej tylko dlatego żeby pogłębić wiedzę po to tylko żeby dojść do wniosku, że nie warto w żadnym wieku, szczególnie zaś w młodym i gdy się ma jeszcze duże perspektywy rozwoju- ja wierzę że je masz...

jeśli chodzi o twój trening to jeśli przynosi ci rezultaty i nie chcesz wprowadzać większych zmian to myślę że nie jest zły- no może poza ilością powt. w dwóch ćwiczeniach- bodajze na kaptury i najszerszy- więc nie 20 ani 30 powt. a 8- 12

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2006-06-02 17:58:46
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 851 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13195
każdy robi inaczej ja robie na większość parti 6-12 powtórzeń , a kaptury i łydka 20-25 bo dopiero wtedy czuje "palenie"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 664
wlasnie... ja tez tak mam... jak robie wioslowanie czy kaptury albo lydki to zawsze robie az czuje te 'palenie' i jeszcze kilka razy zeby dobic;] ale moze zwieksze ciezary.... w kazdym razie dzieki chlopaki za zainteresowanie tematem... pozdro

trzbea umieć kochać życie.... nawet jak to życie nie kocha nas....

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
palenie nie jest jedynym wykładnikiem- może technika szwankuje przy większym ciężarze i dlatego tak się dzieje- ale w sumie jeśli tak by się działo to większa ilość powtórzeń omorze ją poprawić/mam nadzieję/ więc można i tak- tylko czy aż tyle...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proszę oceńcie trening na mase poprawiony trochę

Następny temat

aeroby, czyli co lepsze? :S

electro
Polecane artykuły