Witam, niedawno byłem z kolegą pobiegać na polach. Po biegu bolą mnie pachwiny. Nie wiem dlaczego? Jak byłem mały miałem poważne problemy z pachwinami... mogłem nawet o kulach chodzić, ale jakoś sie wykurowałem.
Co trzeba zrobić żeby nie bolały? Może to jakieś przetrenowanie? Czekam na rady
Co trzeba zrobić żeby nie bolały? Może to jakieś przetrenowanie? Czekam na rady

Krzysztof Piekarz


