SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biegi a trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hey! czy biegajac po 2 godz. treningu (przerwa 10 min. miedzy treningiem a biegiem) bedzie to na tej zasadziej co bieganie rano na czczo ?

bo przeciez po treningu jestem wyczerpan i wtedy bieg 30 min, to chyba po 10 min juz bede spalal tluszcz nie? przynajmniej ja to tak rozumiem

i nic nie sporzywac miedzy treningiem a biegiem !! tak?

po tym biegu jak zjem pomidora to bedzie dobrze ? albo banana or cos? wiedzac ze chce zrzucic tluszcz..


cya!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
dobrze rozumiesz , miedzy treningiem, a aerobami mozesz wrzucic jakis antykatabolik

Pozdrawiam

Kilop

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajnie ale ja nie mam zadnych odzywek

co najlepiej zjesc po biegach? pomidora czy cu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
no wiesz sprawa jest delikatna trochę ,bo chyba by wypadało jakiś posiłek potreningowy zjesc - pomidor to jednak za mało...jesli robisz rzeźbe to możesz zjeść np 200g pieczywa ciemnego + 100 g tuńczyka 30 min po treningu

Pozdrawiam

Kilop

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dynamika raz jeszcze...

Następny temat

Trening na sile lepszy metoda progresji czy 5x5?

WHEY premium