SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nie wchodź tutaj bo Cie zjem %-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 996
Witam wszystkich
Po ok. półrocznej przerwie postanowiłem wrócić na forum
Chciałbym podać swój plan do oceny.
Moje dane techniczne:
Wiek - 16 lat
Wzrost - ~178
Waga - 67kg
Staż - 3 lata (ok. 2 lata na poważnie)
Suplementacja - żadnych odżywek, supli i nic mocniejszego
Możliwości sprzętowe - ławeczka ze skosem, brama, wyciąg górny i dolny, drążek, sztanga łaman, sztanga prosta (krótka i długa), maszyna do ćwiczenia łydek, sztangielki i duuużo obciążenia
Dieta - brak
Przeciwwskazania medyczne - również brak
Budowa ciała: zdecydowanie ektomorficzna
A o to trening który mam zamiar zacząć robić w następnym tygodniu

Poniedziałek:
PLECY+TYŁ BARKÓW
Podciąganie na drążku szerokim nachwytem do karku 4xMAX
Podciąganie na drążku podchwytem 4xMAX
Dzieńdobry 4x 20-25 (z małym ciężarem, lub unoszenie tułowia z opadu bez ciężaru)
Szrugsy 4x20-25
Unoszenie ramion ze sztangielkami w opadzie tułowia (bądź leżąc na brzuchu ławeczce) 4x 15-20

Środa:
KLATKA+BARKI(PRZÓD I BOK)
Wyciskanie sztangi na ławeczce poziomej szerokim chwytem 6x12-20(prog)
Wyciskanie sztangielek na ławeczce skośnej głową w góre 4x15-20
Brama 2x15-20
Wyciskanie sztangi szerokim chwytem zza karku siedząc 5x15-20 (poparte bardzo solidną rozgrzewką)
Unoszenie sztangielek bokiem stojąc/siedząc 3x25-20

Piątek/Sobota:
TRICEPS+BICEPS(superserie)+PRZEDRAMIE
superseria 1:
Wyciskanie sztangi leżąc wąskim chwytem 4x12-20 (reg)
Uginanie ramion ze sztangą prostą stojąc 4x12-20 (reg)
superseria 2:
Prostowanie ramion z drążkiem wyciągu górnego stojąc 4x15-20
Uginanie ramion ze sztangielkami z supinacją 4x15-20
PRZEDRAMIE:
Uginanie ramion ze sztangą prostą nachwytem 4x15-20

Plany na najbliższe 3 lata - wycisk=2x masa ciała
Ciekawe czy sie uda

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3730
Staż początkujący


czy masz już za sobą miesiąc nabierania kondycji czyli latania w kółko na siłowni i ćwiczeniu wszystkiego jednego dnia?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42589
jestes ekto a robisz po 15-20 powt. po co ? nie podoba mi sie to. takie machanie bez celu.

na plecy masz 2 podciągania..

mi sie nie podoba.

Cześc/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
wywal te superserie!

wszystko wywal

pozdro

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 318 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
Jak Donowi się nie podoba - to mnie również

A poważnie - terning na plecy masz zbyt monotonny za to bardzo ciężki. Zdublowałeś ćwiczenie i robisz praktycznie 2 razy to samo. Zero ćwiczenia pod innym kątem, zero wąskiego chwytu.

Wiek - 16 lat
Staż - 3 lata (ok. 2 lata na poważnie)

To pozostawię bez komentarza, podobnie jak fakt, że już się zabierasz za superserie

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2006-05-06 18:46:38

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42589
no i diety nie ma

ale ja dalej nie rozumiem dlaczego taka ilość powtórzen jak jest ektoooo

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 996
Krzychu - Jakto w podciąganiach nie ma wąskiego chwytu ? Przy podciąganiu na drążku podchwytem stosuje wąski chwyt
Co do powtórzeń i tego że jestem ekto, to jakbyś chciał wiedzieć Don, ćwicze wbrew niektórym zasadą, ponieważ zauważyłem że jedynym sposobem na zdobycie pare kg mięśnia jest ćwiczenie własnie takim zakresem powtórzeń

Plany na najbliższe 3 lata - wycisk=2x masa ciała
Ciekawe czy sie uda

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42589
wziołbyś sie za diete, to nie musiałbyś tak kombinowac.

ćwiczysz, jesz, spisz. Proste.

Cześc/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5935
Don wg ciebie ekto jaki powinien miec zakres powtorzen? bo czesto czytam jak piszesz ze na kazdego (dziala) co innego, a tu piszesz ze gosc przesadza
np ja nie potrafie sie okreslic czy jestem ekto, endo czy mezo, jak to sprawdzic?
mam 184cm i 81kg
????????

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 996
Nie jestem tak zdesperowany i nie planuje kariery kulturysty, więc narazie nie biore sie za diete
Może po wakacjach sie wezme za pożądne żarcie, ale teraz koniec roku, a w wakacje nie da sie chyba utrzymać diety, więc ten okres czasu odpada, pomyślimy we wrześniu =D

Plany na najbliższe 3 lata - wycisk=2x masa ciała
Ciekawe czy sie uda

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 318 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
"Krzychu - Jakto w podciąganiach nie ma wąskiego chwytu ? Przy podciąganiu na drążku podchwytem stosuje wąski chwyt"

Nie doczytałem, zwracam honor

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42589
nieważne czy 20 czy 10 czy 5, bez diety itak duzych efektów nie będzie

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zewnętrzna część Bicepsa ....

Następny temat

Co trudniej wytrenować Bic, czy Tric ?

electro
Polecane artykuły