Hej, będę wdzięczny jeśli poświęcicie mi chwilkę:
Mam trochę nadwagi i chciałem się wziąć za siebie :)
Zastanawiałem się nad kupnem wioślarza, ale przedtem chciałem się poznać opinie uzytkowników. Czy jest skuteczny? Czy przyjemnie się ćwiczy?
Główny cel to schudnąć. Biegać i jeździć na rowerze za bardzo nie mogę z powodu kontuzji kolana :/
Mam trochę nadwagi i chciałem się wziąć za siebie :)
Zastanawiałem się nad kupnem wioślarza, ale przedtem chciałem się poznać opinie uzytkowników. Czy jest skuteczny? Czy przyjemnie się ćwiczy?
Główny cel to schudnąć. Biegać i jeździć na rowerze za bardzo nie mogę z powodu kontuzji kolana :/
Status: NOWY. Proszę o wyrozumiałość i pomoc 
Krzysztof Piekarz
