SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plan z ograniczonym zakresem sprzętu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 67
Witam. Ćwiczyłem kiedyś na siłce, gdzie miałem duży wybór sprzętu(dużo wolnych ciężarów) i nie miałem tam problemów z opracowaniem sobie planu treningowego. Teraz mam możliwość ćwiczyć, niestety mam do dyspozycji tylko atlas i niestety brak sztang i hantli. Wiadomo, że trening na samym atlasie nie daje takiej różnorodności ćwiczeń, ale zawsze coś . MAm do dyspozycji następujące możliwości: łąwka z ciężarem(na atlasie ofcoz), modlitewnik, wyciąg na plecy oraz barki. Jak urozmaicić trening w takim wydaniu? Jak najlepiej ćwiczyć przy tym zestawie przyrządzów? Proszę o porady.

Wiadomo, że na tak ograniczonym sprzęcie wiele nie zwojuję, ale zawsze warto poćwiczyć

zz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3993
Wedlug mnie nie masz co plakac bo na tym sprzecie da sie robic kommplenty trening, moze za wyjatkiem nog.
Ja sam kiedys cwiczylem plecy i trica tylko na wyciagach.
Tak samo mozna cwiczyc bica, a na klate i barki masz dodatkowo wyciskania.
Jak bym mial taki w domu to nie musialbym smigac na silke.
Pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 67
Hehe Nogi też mogę ćwiczyć na tym atlasie. Ja widzę w tym problem, że nie mogę robić np. na klatkę: wyciskanie, rozpiętki, i inne . To samo na bica nie mogę robić kilku kombinacji ćwiczeń tylko jedno w zasadzie.

zz

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 67
Widzę, że napłynęło mnóstwo porad

zz

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do oceny!!

Następny temat

plan z pewnym celem

electro
Polecane artykuły