trenuje dopiero 6miesiecy z przerwami. wiek 20 , 197cm :/ , brałem mass xxl i cos ta masa szła , pozniej wziałem kreatyne mono. vitalmaxa +carbo bx ale wczesniej i przez cały cykl praktycznie nic nie przytylem (jedynie obwody cos poszły) teraz zrobilem sobie 1,5tyg przerwy. i co dalej? diety solidnie nie trzymam - jem to co trzeba -
MOje PYTANIE : jaki wziacs Gainer ? kupiłem mass truskawe zjałem z 3kg i dalej nic.
MYSLE nad : Sportone Super Hard Gainer CO , GainBolic? , czy co? + do tego jakies dobre białko na uzupełnienie - JAKI POLECICIE ?? zebym sobie na wieczór np wypił zamiast twaroga . no i carbo po treningu prosze o rady
MOje PYTANIE : jaki wziacs Gainer ? kupiłem mass truskawe zjałem z 3kg i dalej nic.
MYSLE nad : Sportone Super Hard Gainer CO , GainBolic? , czy co? + do tego jakies dobre białko na uzupełnienie - JAKI POLECICIE ?? zebym sobie na wieczór np wypił zamiast twaroga . no i carbo po treningu prosze o rady
pozdrawiam
Krzysztof Piekarz

