SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki gain i białko , zastój masy ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 153 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 865
trenuje dopiero 6miesiecy z przerwami. wiek 20 , 197cm :/ , brałem mass xxl i cos ta masa szła , pozniej wziałem kreatyne mono. vitalmaxa +carbo bx ale wczesniej i przez cały cykl praktycznie nic nie przytylem (jedynie obwody cos poszły) teraz zrobilem sobie 1,5tyg przerwy. i co dalej? diety solidnie nie trzymam - jem to co trzeba -

MOje PYTANIE : jaki wziacs Gainer ? kupiłem mass truskawe zjałem z 3kg i dalej nic.
MYSLE nad : Sportone Super Hard Gainer CO , GainBolic? , czy co? + do tego jakies dobre białko na uzupełnienie - JAKI POLECICIE ?? zebym sobie na wieczór np wypił zamiast twaroga . no i carbo po treningu prosze o rady

pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
polece trzymać diete i zaebiście dopracowć

jaki masz typ budowy? szybko sie otłuszczasz?

____________________________________________


wnioskuje ze ekto...

gain bolic dobry
z tańszych gainer1/2 vitala
mass xxl
magnum 8000 <- dobra rzecz

białko zależy jakiego potrzebujesz i ile $$$

Zmieniony przez - ziom89 w dniu 2006-05-02 10:58:03

Zmieniony przez - ziom89 w dniu 2006-05-02 10:58:34

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
musisz zwiekszyc kalorie w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
a dieta jest??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 153 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 865
budowa : jestes wysoki , długie rece , nogi , cienkie kosci raczej . z tluszczem niemam problemów - zjadłem duzo gainera i tłuszcz troszeczke w brzuchu ale tyle ile miałem .
z Dokładna dieta ciezka ; jem dobre rzeczy - te co trzeba : ryz,makaron,drob,tunczyk,jugurt natural., mleko,ciemny chleb,twaróg,ryby,itd itd.
obliczylem sobie dzienne zapotrzebowanie i musze to dokładniej na posiłki rozłozyc.ale z białkiem mi ciezko bedzie - dlatego chce jakies Białko Dobre - cena no nie wiem do 150zł.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
sojavit, sp80, provit, ostrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
ide potrzebujesz bialka dziennie?

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 153 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 865
zapomniałem dodac waga około 85-86kg . jestem ektomorfikiem czyli na 1kg > 3g biała czyli jakies ~255 g

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
niby całe zapotrzbowanie? Ile białka dostarczasz z żarcia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 153 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 865
no z tym mam problem nie zawsze jej to samo w kazdy dzien no i obliczyc tez ciezko
powiedzmy ze kazdego dnia zjem (produkty co maja białko) : 150-200g twaroga , 2-3 białka jaj , cyc z kurczaka , rodzynki , jogurt naturalny 400ml , puszke tunczyka , do tego 2-3 koktaile gainera ;x dobra postaram sie to dobrze obliczyc .

ale tylko napiszcie mi Jakie Białko jest godne polecenia ( firmy?) i zeby dało sie to wypic i łatwo rozmieszac . pozdro no i cena w miare ...

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 153 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 865
moze zrobic tak : kupic VITALMAX Gainer 1 + do tego białko jakies?? tyko jakie ...

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jąką kreatynę wybrać do 200 zł ???? Doradzcie coś!!! POMOCY

Następny temat

powrot

Wiecej