SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening z FLEXa - proszę o ocenę.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 925 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28725


Witam!

Znalazłem we Flexie 12-nasto tygodniowy program na klatkę. Prosiłbym o jego ocenę i czy nie jest zbyt intensywny?
Z góry dziękuję.

ps. trening ten skanowałem z gazety, więc wybaczcie średnią jakość zdjęć.

darkthorn

Układasz dietę? Sprawdź DARMOWY program Dziennik Posiłków:
http://www.dziennikposilkow.pl -
http://www.dieta4u.com.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 10962
moim zdaniem program jest naprawde ciężki ale może być dobry ale napewno nie dla nas przeciętnych śmiertelników :) bez wspomagania (meta :)ja by go nie ruszył ale nie kwestjonuje skuteczności
ps. chociaż sam nic niebiore :)i nie mam zamiaru
NAra

Ludzie czasem myślą jak zabić czas, a to czas ich zabija

Ludzie czasem myślą jak zabić czas, a to czas ich zabija

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 925 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28725


Kolejne części będę dodawał co 10 min.

darkthorn

Układasz dietę? Sprawdź DARMOWY program Dziennik Posiłków:
http://www.dziennikposilkow.pl -
http://www.dieta4u.com.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 925 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28725


następna część

darkthorn

Układasz dietę? Sprawdź DARMOWY program Dziennik Posiłków:
http://www.dziennikposilkow.pl -
http://www.dieta4u.com.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 925 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28725


.

darkthorn

Układasz dietę? Sprawdź DARMOWY program Dziennik Posiłków:
http://www.dziennikposilkow.pl -
http://www.dieta4u.com.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 925 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28725


.

darkthorn

Układasz dietę? Sprawdź DARMOWY program Dziennik Posiłków:
http://www.dziennikposilkow.pl -
http://www.dieta4u.com.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 925 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28725


.

darkthorn

Układasz dietę? Sprawdź DARMOWY program Dziennik Posiłków:
http://www.dziennikposilkow.pl -
http://www.dieta4u.com.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 925 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28725


To już ostatnia część. Jestem zainteresowany tym planem i dlatego chciałbym się dowiedzieć co o nim sądzą specjaliści i nie tylko.
Pozdrawiam.

darkthorn

Układasz dietę? Sprawdź DARMOWY program Dziennik Posiłków:
http://www.dziennikposilkow.pl -
http://www.dieta4u.com.pl 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz ja nie jestem zwlenikiem takich cwiczen stosuje jeden trening prze 3 miechy i puxiej zmieniam tojest moim zdniaem głupota co tydzien inny trening

<<<<Jeśli chcesz komuś obić twarz najpierw ją sam musisz nadstawić>>>>
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 925 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28725
Dzięki, a co myślisz oćwiczeniu klatki 2 razy w tygodniu tak jak to jest tutaj napisane?

darkthorn

Układasz dietę? Sprawdź DARMOWY program Dziennik Posiłków:
http://www.dziennikposilkow.pl -
http://www.dieta4u.com.pl 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
według mnie klatka dwa razy w tygodniu to jest za duzo, zalezy jeszce jeki masz stopien intesywnosc jeeli sredni lub mały to mzoe byc dwa razy.
A w tyh planach jest zastosowanie tylko rozpietek i wyciskanie i ruzne rodzaje tych dwóch cwiczen. Ja sadze ze za duzo to jest i nigdy nie wierzyłem w te super treningi najlepiej jest cwiczyc zwykłym prstym treningiem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 925 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28725
Też miałem wątpliwości co do tego planu i dzięki, że je rozwiałeś. Sog dla Ciebie.

pozdrawiam

darkthorn

Układasz dietę? Sprawdź DARMOWY program Dziennik Posiłków:
http://www.dziennikposilkow.pl -
http://www.dieta4u.com.pl 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oddychanie ?

Następny temat

miesnie zebate

electro
Polecane artykuły