Szacuny
3
Napisanych postów
630
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
10962
moim zdaniem program jest naprawde ciężki ale może być dobry ale napewno nie dla nas przeciętnych śmiertelników :) bez wspomagania (meta :)ja by go nie ruszył ale nie kwestjonuje skuteczności
ps. chociaż sam nic niebiore :)i nie mam zamiaru
NAra
Ludzie czasem myślą jak zabić czas, a to czas ich zabija
Ludzie czasem myślą jak zabić czas, a to czas ich zabija
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
wiesz ja nie jestem zwlenikiem takich cwiczen stosuje jeden trening prze 3 miechy i puxiej zmieniam tojest moim zdniaem głupota co tydzien inny trening
<<<<Jeśli chcesz komuś obić twarz najpierw ją sam musisz nadstawić>>>>
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
według mnie klatka dwa razy w tygodniu to jest za duzo, zalezy jeszce jeki masz stopien intesywnosc jeeli sredni lub mały to mzoe byc dwa razy.
A w tyh planach jest zastosowanie tylko rozpietek i wyciskanie i ruzne rodzaje tych dwóch cwiczen. Ja sadze ze za duzo to jest i nigdy nie wierzyłem w te super treningi najlepiej jest cwiczyc zwykłym prstym treningiem