SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

6-stka waidera a choroba :/ HELP

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 575 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 70025
Witam zaczołem robic szóstke, obecnie jestem w 26 dniu i złapała mnie grypa wiec pytanie do was co z tym zrobic odpuscic sobie na kilka dni i wznowic trenning czy odpuscic całkiem i zacząć od nowa za jakiś czas???

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 131 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1808
jedz dalej. co to taka grypa dla takiego twardziela jak ty? :)
nie no zartuje nie wiem poczekaj az sie wypowie ktos madrzejszy:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 404
ja mam podobny problem z grypą tylko ze zamiast weidera to ja robie Flex a :P

"Trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9873
chyba oczywiste ze jak jestes chory to lepiej nie cwiczyc , orgaznizm tez potrzebuje odpoczynkua po zwalczeniu choroby tak z 2-3 dni rozgrzewkowe i mozesz zaczac od okolo 25 dnia no chyba ze bedziesz chorowal z 2 tygodnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6485
Dokladnie jezeli choroba nie bedzie trwala za dlugo to na twoim poziomie bym juz nie zaczynal od poczatku (chociaz tak naprawde to bylo by najlepsze) - slyszalem, ze niektorzy stosowali w A6W zasade - jesli nie cwiczysz 1 dzien cofasz sie o 2. 2 dni cofasz sie o 4 itd... (na ile to jest prawidlowe nie wiem - ja nie choruje... )

... znowu polubiłem żelastwo.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1) Zwijanie drazka z obciazneiem...2) ABS czy A6W

Następny temat

Barki

electro
Polecane artykuły