SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Choroba wirusowa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10883
witam wczoraj dostalem bolu brzuchu w robocie w domu goraczki i dotego doszly wymioty wymeczylem sie masakrycznie.Dzisiaj juz jest dobrze tylko czuje oslabienie mysliscie zeby dac tydzien przerwy od silowni?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5044
Ja bym zrobił ten tydzień przerwy jeżeli jesteś chory.Regeneracji mięśni po treningu w chorobie napewno nie będzie.Nie potrzebnie tak zużywać mięśnie i dodatkowo męczyć się podczas choroby.

Zmieniony przez - mariusz0 w dniu 2009-05-04 11:30:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
Najpierw się wykuruj do końca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
przecież oczywiste jest, ze nie trenuje sie podczas choroby bo to nie daje nic- a przeciwnie.

dziwi mnie wobec tego ten temat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10883
tak apokalipsa masz racje tylko ja nie wiem czy bol brzucha,wymioty,goraczke traktowac jako chorobe czy wirusa ale co racja to racja ze organizm swoje przeszedl nawet dzis nie mam ochoty jesc...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Brzucha

Następny temat

z czym lapki?

WHEY premium