SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wielkanocne koszyczki %)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 6469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39130
Co ladujecie do koszyka na poswiecenie ? ja daje standart + kreatynka

Najlepszego chlopaki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8248
Gumis ..banan ... ???? czemu banan heh czyzbys stosował diete Małysza bułka z bananem heh jak tak to zycze owocnych trenng mam nadzieje ze podzielisz sie z nami swoimi efektami heh lol :P POZDRO !!!

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57710
Dobre

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 77039
po takiej święconej kreatynce to napewno przyrosty są dużo lepsze












...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86307
hmmm ja też standard + omke

a tak na serio to do***any pomysł z tą kretką

Zmieniony przez - MDRAGON w dniu 2006-04-14 18:58:35

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 6469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39130
poryta mam glowe trzeba przyznac

smacznych jajek
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28926
U mnie będzie standardowa święconka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 447 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6894
ja przed chwilą byłem święcić to był tylko standard

"Każdy wie do czego dąży,chyba że jedzie z koksem"

http://www.sfd.pl/temat255560/ -jak zrobić ołowiane odwazniki

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30614
ja to jajko posypuje biłakiem,kreatyno, i solo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1683 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20904
U mnie standardowa swiecona i banan, a jak!

... Top Mass TEAM :) ...
,, Jak Boli To Rośnie "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 872 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12991
ja w koszyku mam zawsze 2 krązki 10 kilogramowe i sztangielki
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 6469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39130
hahahah
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wszystkiego najlepszego!

Następny temat

Charakterystyka produktow Premium Nutrition

electro
Polecane artykuły