Mam do dyspozycji L-karnityne TRECA, HMB Olimpu i białeczko Olimpu , redukcja wagi z 98 kg do planowanych 80 , 3 x silownia + 4 w tyg aeroby - bieganie z szortami neopranowymi + oczywiscie dieta wysokobialkowa. Jak najlepiej łączyc te suplementy? L-karnityne 2 tab przed treningiem aerobowym w dni treningowe. a w dni nie treningowe? a HMB? białko 2 razy dziennie po 30 gr porcja? Prosiłbym o pomoc.
Pozdro
Pozdro
Trening czyni mistrza a wiara czyni cuda.;)
Krzysztof Piekarz
nasunelo mi sie jescze jedno pytanko, biorąc pod uwage w/w suplementy + wysokobialkowa diete 2,2 g/ kg 