Musimy zaakceptować swoje ciało, czyli to jak wyglądamy i się prezentujemy zanim zaczniemy ćwiczyć i w trakcie treningów. Nie możemy sobie powtarzać, że jesteśmy mali i chudzi/krępi i grubi.
Wlasnie ja mam na odwrot wiem ile jeszcze brakuje mi do sylwetki jaka chcialbym miec i mnie to motywuje bo wiem ze mi sie uda
Chodzisz na siłownię już pół roku i co z tego
juz
dopiero
ogolnie art dosc ciekawy. Zrobilem z Ciebie znawce
Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-04-12 09:52:45
Wlasnie ja mam na odwrot wiem ile jeszcze brakuje mi do sylwetki jaka chcialbym miec i mnie to motywuje bo wiem ze mi sie uda
Chodzisz na siłownię już pół roku i co z tego
juz
dopiero
ogolnie art dosc ciekawy. Zrobilem z Ciebie znawce
Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-04-12 09:52:45
Sog jak wejdzie, aaa czytajac mialem wrazenie (prawie przy kazdej literce) ze czytam ksiazke Joe Weidera, taki sam klimat, motywacja i serce do pizgania zelastwa niemal cieknie z tego artu
