SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Małe pytanko :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24391
na moje oko
platki kukurydziane odpadaja, zmien np. na owsiane
mleko moze troche chudsze? ja tam nie wiem
chleb zytni tez jakos nie podchodzi
ser poltlusty- nie lepiej chudy? np. na kolacje zamiast kurczaka, ktorego mozesz wcisnac na miejsce sera?
a gdzie zdrowe tluszcze? moze troche orzechow dorzuc, omega-3
te kiebase zamieniaj czasami na jajka, jakos nie widac ich w menu

Pzdr

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 101727
j.w.
mleko chudsze
twaróg na chudy, tłuszcze z oliwy, lnianego, kaps. o-3, tranu, pestek i orzechow.
kukurydziane płatki wymień.
kiełbasa też nie jest za ciekawa, masz jej za dużo.
z ost. posiłku kurczaka daj w ciągu dnia, a twaróg na noc.
ile masz w sumie b, t, ww, bo mi się nie chce dodawać

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 201 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16517
dodaj tez wiecej warzyw, owoce bym troche zredukowal(fruktoza) i jako zrodlo wegli dodal kasze/ryz brazowy/makaron
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1978
Okej pozmieniam te kiełbasy i dodam zdrowe tłuszcze.
Białko 157g, tłuszcze 69g, Węglowodany 237g.
Umieściłem w dziale trening zapytanie odnośnie treningu, ale może wy bedziecie coś o tym wiedzieli:

Zamieżąm codziennie ćwiczyc aerobiczną szóstke weidera a6w oraz codziennie nazmiane hiit czyli bieg raz sprintem a raz truchtem oraz trening siłowy (jedno ćwiczenie na każdą grupe mięśniową wykonywane raz), wszystko zaczynanie 15 minutową rozgrzewką. Czyli np:
Ponioadziałek hiit, wieczorem a6w
Wtorek trening siłowy, wieczorem a6w.
No i tak w kółko, co byście mi doradzili, coś odnośnie serii w treningu siłowym czy może wogóle jakiś inny trening. Oraz te hiit.
Ja mogę się mylić bo nie jestem aż tak w tym obcykany. Co o tym sądzicie?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Tyka za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 101727
zamknij się i nie dawaj tego linka
czytałeś to w ogóle??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1978
No nie wiem nie słyszałem o tym na sfd, wole nie ryzykować. Wypowie si ektoś na temat treningu? Aha bo chce szybkich efektów a mam dopiero prawie 18 lat brakuje mi 3 miechy, może lepiej zacząć ckd co??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 101727
od CKD lepiej nie zaczynać.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dla piłkarza suple i dieta ???? co wy na to

Następny temat

Dieta do oceny.

electro
Polecane artykuły