Witam. Gdy ktos cwiczy sobie (aktualnie na mase), odzywia sie dobrze (4-5 sytych posiłków w ciagu dnia - duza białka i weglowodanów, malutko tłuszczu), do tego spozywa odzywki dla lepszych efektow to.....czy jedzenie słodyczy bedzie w czyms przeszkadzac ? Tzn nie wiem jak niby miałbym przez nie mniej rosnąć ?
Co o tym sądzicie ?
Co o tym sądzicie ?
Krzysztof Piekarz

to rob sobie raz w tygodniu taki 'dzień oszustwa' gdzie pozwalasz sobie na odstepstwa od diety, i wsuwasz na co tam masz smaka