SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy za wcześnie czy za późno......

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53
Zacząłem cykl kreatyny....ale mam powazny problem otóż na silownie chodze do Mikołowa ta mieścina jest położona od mojej wioski ok 15km a ze czas mam teraz wolny i polaczenie jest prawie zadne to jeszdze sobie rowerem. Droga tam zajmuje mi jakies 40 minut spokojnej i tu sie pojawia moj problem...jesli wezmne razno kreatyne to zanim dojade na silownie to czy jeszcze cos mi z niej zostanie bo minie juz godzinka z lekkim hakiem od przyjecia...a po silowni za bardzo nie mam mozliwosci TAM rozrobic sobie krete...natomiast nie wiem czy jesli rozrobie ja w domu i wezmne ze soba to czy po treningu bedac rozpuszzone ponad 2 godziny w wodzie nie stracio ona swoich wartosci?? Dziekuje za fachowe rady...jesli kogos rozbawilem swoja laikowata wiedza z gory przepraszam....ale kiedys sie trzeba nauczyc :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958367
po 1 - jak rozpuscisz krete w wodzie , to wypij ja odrazu po wymieszaniu, ew.chwile po - zadne 2h trzymania !! wtedy stanie sie ona juz niczym nie przydatną kreatyniną

po 2 - z tego co napisales rozumiem ,ze bierzezsz kretke rano , pozniej jedziesz na trening...moze lepije byloby przelozyc trening na pozniej?

po 3 - dawka po treningu jest najwazniejsza wiec wsyp sobie 5g kretki np.do opakowania po kinder niespodziance czy opak. po filmie od aparatu fotog. wez butelke z wodą i śmiało łykaj - ja tu nie widze, niczego trudnego - a ty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
prosta kwestia kolego:
bierzesz 2 pudełka od kliszy /lub jajko niespodzianki/ wsypujesz do każdej po 5g kreatyny wsiadasz na rower i pedałujesz na siłkę
w szatni otwierasz jedno pudełeczko wsypujesz zawartość do buzi popijasz wodą /najlepiej carbo/ przebierasz się i po 15-30 minutach rozpoczynasz walkę z żelazem
po treningu czynność tą powtarzasz
czyż nie prosta kwestia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958367
skopiowal ode mnie ten pomysl z kinder niespodzianką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
sam tak robiłem
dopóki nie zrobiłem sobie siłki w piwni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958367
ja zawsze biore cała puszke , w koncu tam zazwyczaj jest miarka ( a nawet jak nie , to łyzeczka od herbaty tez duzo nie wazy) i sadze ze te 300, 500 lub nawet wiecej gram by Ci wcale nie przeszkodzilo w jezdzie na rowerze a jak juz dotrzesz to nie widze, zadnego problemu z lyknieciem...czy to wymieszaniem w butelce , czy bezposrednim polknieciem i popiciem H2O ofkoz z jakims transporterem czy cos - ale to juz zapewne wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53
Super wielkie dzieki...a mam jeszcze jedno pytanko napisaliscie mi zeby jedna porcje brac przed drugo po treningu mozna krete brac w tak krotkim odstepie czasu to bedzie jakies 2h miedzy porcjami ;) to oj ostatni kłeszczyn....jeszcze raz wielkie dzieki ;).....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
jasne, że można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958367
dla mnie opcja --> przed i po treningu jest nawet lepsza niz standardowa czyli - rano i po treningu, lepsza dlatego ze zawsze mam lepszą pompe na treningu, brale i tak (i tym 2 sposobem) Oba sa dobre, wiec smialo mozesz brac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

essentiale forte

Następny temat

Wasze propozycje...

WHEY premium