Pewnie takich pytanie bylo multum ale nie moglem znalesc nigdzie . Kiedy najlepiej brac bialo ? Rano naczczo przed i po treningu ? czy Rano po obiedzie(14-15) i po treningu(19-20) ?
...
Witam!
Pewnie takich pytanie bylo multum ale nie moglem znalesc nigdzie . Kiedy najlepiej brac bialo ? Rano naczczo przed i po treningu ? czy Rano po obiedzie(14-15) i po treningu(19-20) ?
Pewnie takich pytanie bylo multum ale nie moglem znalesc nigdzie . Kiedy najlepiej brac bialo ? Rano naczczo przed i po treningu ? czy Rano po obiedzie(14-15) i po treningu(19-20) ?
...
Zastosowanie biała ( odżywki białkowej ) przeważnie uzależnione jest od tego, ile białka brakuje nam w diecie, jak i od pory dnia, w której to chcemy zastosować odżywkę.
Podam Ci prosty przykład. Zakładając że Twoja dieta posiada około 160 g białka na dobę, a z jedzenia dostarczasz 100 g białka, to z prostego rachunku matematycznego wynika, że konieczne jest uzupełnienie 60 g białka w diecie. Stąd też bierzemy około 2 x 40 g proszku w postaci np. WPC i pijemy do dwóch posiłków, w którym tego białka brakuje.
Jeżeli chodzi o kwestię stosowania białka ze względu na porę dnia. Sportowcy chętnie piją proteinowego szejka rano, przed lub po treningu, jak i przed snem. Białko zastosowane rano ma za zadanie ochronić mięśnie przed działaniem katabolizmu.
Po odżywki białkowe w promocyjnych cenach zapraszamy do sklepu:
https://sklep.sfd.pl/Odżywki_białkowe-k119.html

Podam Ci prosty przykład. Zakładając że Twoja dieta posiada około 160 g białka na dobę, a z jedzenia dostarczasz 100 g białka, to z prostego rachunku matematycznego wynika, że konieczne jest uzupełnienie 60 g białka w diecie. Stąd też bierzemy około 2 x 40 g proszku w postaci np. WPC i pijemy do dwóch posiłków, w którym tego białka brakuje.
Jeżeli chodzi o kwestię stosowania białka ze względu na porę dnia. Sportowcy chętnie piją proteinowego szejka rano, przed lub po treningu, jak i przed snem. Białko zastosowane rano ma za zadanie ochronić mięśnie przed działaniem katabolizmu.
Po odżywki białkowe w promocyjnych cenach zapraszamy do sklepu:
https://sklep.sfd.pl/Odżywki_białkowe-k119.html

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
W zależności od braków w diecie , pij białko napewno jako ostatni posiłek i możesz dodawać do posiłków ubogich w białko.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/
...
ja pije rano przed snem i po trenningu
Żeby poczuc sie tak, jak czuje sie Bog !!!!!!!!!
[on]
VIDE CULL FIDE Patrz komu ufasz;!
pytac na forum a nie na gg!!!
...
1 post by wystraczył 



żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..
...
rano, po treningu, przed snem
ale to już zależy od diety
ja biorę tylko jedną porcję przed snem - pozostałą część zapotrzebowania dostarczam z pożywienia lub gainerów
pozdro
ale to już zależy od diety
ja biorę tylko jedną porcję przed snem - pozostałą część zapotrzebowania dostarczam z pożywienia lub gainerów
pozdro
1
...
Jeszcze zależy od rodzaju białka jakie posiadasz, jesli masz WPC to nie warto brać przed snem.
1
www.rafalkobylarz.pl
Facebook: Rafał Kobylarz Fanpage
http://www.youtube.com/watch?v=gordky-oNLM
...
rano przed śniadaniem, 30 min po treningu oraz między przed ostatnim a ostatnim posiłkiem (jesli masz dobrze ułożoną diete)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz