Chciałbym usłyszeć wasze opinie na temat tego Gainera...:) kupiłem go na allegro za 8.59 wiec duzo nie stracilem heh http://allegro.pl/item92143250_gainer_737_500g_30_bialko_weglowodany_duza_masa.html
czemu wszyscy tak krytycznie sie wypowiadaja o produktach megabola?:)
czemu wszyscy tak krytycznie sie wypowiadaja o produktach megabola?:)
Krzysztof Piekarz
a co Megabola mam słabą opinię bo próbowałem jego produktów (białko)