SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gainer Magabola

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałbym usłyszeć wasze opinie na temat tego Gainera...:) kupiłem go na allegro za 8.59 wiec duzo nie stracilem heh http://allegro.pl/item92143250_gainer_737_500g_30_bialko_weglowodany_duza_masa.html

czemu wszyscy tak krytycznie sie wypowiadaja o produktach megabola?:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 875
Bo Megabol sie wszystkim zle kojarzy ;p taka sobie opinie wyrobili, czy slusznie... nie wiem, moze ;]
przeczytaj sobie ten temat, jesli jeszcze go nie widziales :)
https://www.sfd.pl/temat233682/ 

Cwicze i cwicze i cwicze... i widac efekty ;]

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9219
Milion razy ten temat poruszany był na forum!!!
Ziom proponuje wpisać w wyszukiwarce "Gainer737" a wszystko będzie jasne.

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1082 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16693
he po co kupowałeś 500 g gainera ? pewnie gainer Cię wyniósł 9 zł a drugie tyle przesyłka nie ? po zatym po 3 dniach już takiej paczki powinno nie być a co Megabola mam słabą opinię bo próbowałem jego produktów (białko)

Hantle, odżywki, siłka i d***** !!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 687 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8759
Co prawda nie miałem okazji stosować produktów megabola przez dłuższy czas, ale z wszelkich opinii wynika, że są to produkty jakościowo słabe i tyle w tym temacie. Zresztą dzięki wyszukiwarce dowiesz sie na ten temat więcej. pzdr.

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5714
Dlaczego ma kiepska opinie ? To jest bardzo proste... bo wypuszcza na rynek kiepskie produkty... nie wierzysz ? Kup "BIOSTEROL"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27778
no właśnie.
13 zl kosztuje chyba Biosterol kup i sie przekonasz.
Choć mi nawet 13 zl na to szkoda.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROHORMONY UKRYTE W ODŻYWKACH

Następny temat

Niski wzrost

electro
Polecane artykuły