Z tego co czytalem na wiekszosci tematów ten gainer jest prezentowany jako jeden z najlepszych na rynku (jesli nie najlepszy) i prawie zawsze jest narzekanie ze to drogi produkt dla kasiastych. Tez tak myslalem dopoki sam nie zrobilem porownania cenowego i oto co mi wyszlo:
- przy zakupie 2x7kg Giant Mega Mass 4000 w najlepszej ofercie na Allegro (od sklepu zeby nie było że niewiadomo skad) placimy 360 zl (koszty przesylki pomijam bo to zalezy gdzie kto mieszka). Wychodzi wiec ok. 26 zl/kg (tj. ok. 2,10 zl porcja 80g)
- najtanszy firmowy (oczywiscie nie biore tu pod uwage firm takich jak Oxy-Gen czy Megabol
gainer jaki znalazlem to Olimp Gain Bolic 6000, w opakowaniu 4kg mozna kupic najtaniej za 88 zl (opakowania 1kg mozna kupic za 22 zl wiec na to samo wychodzi) czyli 22 zl/kg (ale tutaj porcja ma 100g wiec 2,20 zl za porcje).
Jak z tego wynika przy jednorazowym zakupie 14kg Weider Mega Mass 4000 okazuje sie najtanszym markowym gainerem na rynku :)
- przy zakupie 2x7kg Giant Mega Mass 4000 w najlepszej ofercie na Allegro (od sklepu zeby nie było że niewiadomo skad) placimy 360 zl (koszty przesylki pomijam bo to zalezy gdzie kto mieszka). Wychodzi wiec ok. 26 zl/kg (tj. ok. 2,10 zl porcja 80g)
- najtanszy firmowy (oczywiscie nie biore tu pod uwage firm takich jak Oxy-Gen czy Megabol
gainer jaki znalazlem to Olimp Gain Bolic 6000, w opakowaniu 4kg mozna kupic najtaniej za 88 zl (opakowania 1kg mozna kupic za 22 zl wiec na to samo wychodzi) czyli 22 zl/kg (ale tutaj porcja ma 100g wiec 2,20 zl za porcje).
Jak z tego wynika przy jednorazowym zakupie 14kg Weider Mega Mass 4000 okazuje sie najtanszym markowym gainerem na rynku :)
Krzysztof Piekarz

.