SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

szybka odpowiedz = sog

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1302 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35302
robie sobie własnie białeczko i zastanawiam sie czy moge do mleka glutamine dosypać - razem wymieszać i wypić - sogi za odpowiedz szybką !!

Jastrzębie rulezz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9814
Jasne ze mozesz. Bedzie troche slonawe. Niektorzy producenci walą glute do bialka np Trec w Nitroprogen.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1302 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35302
ok sogacz poszedł - chodziło mi o to ze piszą często zeby brać glutamine na pusty żołądek sama z węglowodanami lub wodą - ale przed snem pije białko - to bede dosypywał do niego - łatwiej bedzie.dzięka

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9814
Moim zdaniem gluta jest za***istym antykatabolikiem. Sam laczylem ja tak jak ty z bialkiem na wieczór. Teraz mam Nitroprogen i glute w skladzie. Niezaduzo ale zawsze jest. Pozdro
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1302 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35302
no ja mam 500 g gluty - bede brał na noc 5g z białkiem- rano moge na czczo wziąść z węglowodanami 5g i przed treningiem albo po 5g - jeszcze obadam- ale myśle ze 15g styknie dziennie

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16318
a nie mozesz lykac osobno ?:) tez fajna opcja :)

"Ja mam styl nie
Do tego j***e Ci opinie..."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1302 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35302
he - wiem że fajna - i tak bede łykał przez dzień - ale na noc robie białko dosypie glute i gra -a nie że pije białko a potem glutamine- wieszz np kreatyny nie można mieszać z mlekiem - gorzej sie przyswaja - dlatego nie wiedziałem jak to z glutaminą jest - ale juz wiem ! ok koniec tematu - pozdrawiam

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 698 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19745
można.
zalezy jaką masz glutaminę bo niektóre mają straszny smak

"...znasz nas przecież, my chcemy żeby było lepiej..."

~~faith~~

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna HITEC

Następny temat

Zestaw - proszę o ocene

electro
Polecane artykuły