Witam !
Już dawno nie pisałem na forum , ale postanowiłem założyć post. Otóż dręczy mnie jedno pytanie - czy warto kupić Ostrowię ? Pewnie były już setki takich postów , ale trudno. Jak Ostrowia wychodzi jakościowo ? Bo ceny znam - 17,90 za 500 g na allegro , więc nieźle. Mam zamiar zakupić dla uzupełnienia diety, tylko czy warto ? Z góry dziękuje za odpowiedzi !
Już dawno nie pisałem na forum , ale postanowiłem założyć post. Otóż dręczy mnie jedno pytanie - czy warto kupić Ostrowię ? Pewnie były już setki takich postów , ale trudno. Jak Ostrowia wychodzi jakościowo ? Bo ceny znam - 17,90 za 500 g na allegro , więc nieźle. Mam zamiar zakupić dla uzupełnienia diety, tylko czy warto ? Z góry dziękuje za odpowiedzi !
Kempus
Krzysztof Piekarz
Dziękuje.