SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Warto kupić ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1625
Witam !

Już dawno nie pisałem na forum , ale postanowiłem założyć post. Otóż dręczy mnie jedno pytanie - czy warto kupić Ostrowię ? Pewnie były już setki takich postów , ale trudno. Jak Ostrowia wychodzi jakościowo ? Bo ceny znam - 17,90 za 500 g na allegro , więc nieźle. Mam zamiar zakupić dla uzupełnienia diety, tylko czy warto ? Z góry dziękuje za odpowiedzi !

Kempus

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17470
bierz stary to najlepszy produkt pod wzgledem cena/jakosc.

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1625
Tak właśnie myślałem Dziękuje.

Kempus

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1082 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16693
wiadomo że Ostrovia to nei whey protein ani Nitroprogen ale śmiało możesz brać :]

Hantle, odżywki, siłka i d***** !!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9219
Tj. przedmówcy,
za tą cenę innego w miarę dobrego białka nie znajdziesz. Jakość i niską rozpuszczalność Ostrowi można ominąć, pełno patentów jest tutaj na forum.

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7766
Co do rozpuszczalnosci - w zaleznosci z czym sie rozpuszcza.
Zagotowac troche mleka/wody i lekko zalac proszek, potem uzupelnic zimna woda/mlekiem i mamy pyszny dobrze rozpuszczony koktail :)

http://www.sfd.pl/temat253001/ <-- Dla nowych silaczy

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 113277
goral wyprzedaje bialka extensora z krotka data przydatnosci po baardzo niskich cenach
w tej chwili lepiej kupic wlasnie tego extensora niz ostrowie

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki fat burner ale nie termogenik na spalanie tłuszczu?

Następny temat

POWRÓT Z ZAŚWIATÓW

Shoty
Polecane artykuły