Cwicze po polrocznej przerwie od silowni (wtedy cwiczylem 3 miesiace). Waga 70kg cwicze na mase, dieta w drdze, zamierzam tak cwiczyc 1 miesiac (3x w tyg to samo) a pozniej podzial na czesci tez 3x tyg, wszystko 4x8-10
Trening
Sciaganie drazka wyciagu gornego w siadzie szerokim uchwytem
Wyciskanie sztangi na lawce poziomej
Uginanie ramion ze sztanga stojac podchwytem
Prostowamie ramienia podchwytem na wycioagu stojac (triceps)
Unoszenie sztangielek bokiem w górę
Brzuszki
Maszyna do brzuszkow
Uginanie nog lezac na brzuchu
Uginanie nog siedzac
Chcialbym do tego dodac Wyciskanie sztangi zza głowy szerokim uchwytem i podciagania na maszynie szerokim... czy dodawac i w ktorej kolejnosci ?
Trening
Sciaganie drazka wyciagu gornego w siadzie szerokim uchwytem
Wyciskanie sztangi na lawce poziomej
Uginanie ramion ze sztanga stojac podchwytem
Prostowamie ramienia podchwytem na wycioagu stojac (triceps)
Unoszenie sztangielek bokiem w górę
Brzuszki
Maszyna do brzuszkow
Uginanie nog lezac na brzuchu
Uginanie nog siedzac
Chcialbym do tego dodac Wyciskanie sztangi zza głowy szerokim uchwytem i podciagania na maszynie szerokim... czy dodawac i w ktorej kolejnosci ?
Krzysztof Piekarz
. poczytaj posty podwieszone