SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Moze i głupie pytanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 769 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17063
WItam!
WIem ze wiekszosc z was mnie wysmieje.
Znalazlem na forum ,że dobrze wieczorem zjesc twarog chudy polany oliwa z oliwek
I teraz pytanie co do smaku do tego mozna dac ? bo sam twarog z oliwa to niezybt smaczne jest..Podajcie moze przyklady co wy stosujecie?
Pozdrawiam i prosze o pomoc

Nie Po TO To Robie By Mnie WIelbiły Tlumy Mam setki innych powodow do dumy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16307
po co polewac ? będzie mdłe , najpierw zjesc twarog z czym tam Ci smakuje np z warzywami , a potem wlac w siebie oliwe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 14357
ja polewam, dodaje rzeodkiewke, szczypior, troche kefiru i robie papke i na chleb ale przed snem to taj Outside najpirew twarog a jak zjem to wale oliwe

misiek

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 204
ja mieszam twarog z oliwa, za pierwszym razem zbieralo na rzyganie, ale za drugim dodalem papryke czerwona i pieprz. nie czuc oliwi i robi sie bardzo dobry serek. proporcje mam takie 100g sera i 10g oliwy + kostka knora czerwone papryczki i pieprz cytrynowy sypki.

"Przeklety ten, kto miecz swoj trzyma z dala od krwi."

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16307
mi smakuje twarog bez niczego
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 769 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17063
Dzieki chlopaki :D

Nie Po TO To Robie By Mnie WIelbiły Tlumy Mam setki innych powodow do dumy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 634
a ja mam jeszcze jedno pytanko...

ja biore kiliszek oliwy i zapijam carbo bx'a
dobrze robie? tzn czy oliwa moze sie mieszac z carbo?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16307
no to ładnie
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
A po co tak robisz?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 101727
o kurva:/ po co do carbo oliwa??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 14357
Zeby sie carbo wolniej wchlanialo

misiek

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę dla wysokiego 16 latka

Następny temat

mój obiadek:)

electro
Polecane artykuły